Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

młodsza księgowa
praca księgowość warszawa
księgowość warszawa
młodszy księgowy

Szukamy kandydatki/kandydata na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego do naszego dynamicznie rozwijającego się biura rachunkowego w Warszawie. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną rozwojem zawodowym w dziedzinie księgowości, nie boisz się wyzwań i chcesz dołączyć do zespołu pełnego pasjonatów, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko!

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie i ewidencjonowanie dokumentów księgowych,
  • Rozliczanie wyciągów bankowych,
  • Bieżąca analiza kont księgowych oraz rozrachunków,
  • Uczestniczenie w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • Wsparcie w innych zadaniach księgowych.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w księgowości,
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Zdolności analityczne, zorganizowanie i dbałość o szczegóły,
  • Obowiązkowa znajomość oprogramowania Comarch OPTIMA,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania SaldeoSMART,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanego doświadczenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Przyjazną niekorporacyjną atmosferę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń on-line i stacjonarnych.

Jeżeli ogłoszenie Cię zainteresowało, nie czekaj i aplikuj już dziś!

Skorzystaj z formularza
i aplikuj na to stanowisko

    Załącz plik